Портите

3 posters

Go down

Портите Empty Портите

Писане  Aoi Пет Фев 12, 2016 12:36 pm

Ако искаш да влезеш в Дракдал, то непременно ще се срещнеш с двамата братя Хелиш. Близнаците се грижеха за охраната на портите. Трудно се преминаваше през тях.
Сайкрел винаги копнееше от желание да убие някого и да нацапа ръцете си с кръв. Направеше ли се грешно движение около него, това се наказваше жестоко и ако не се намереше кой да го спре, то смъртта ти е сигурна.
Хеиз, за разлика от Сайкрел, не харесваше да подарява смъртта на хората, въпреки това бе разумен и знаеше своите интереси, кога, какво и защо се правеше.

Портите _x_The_Hellish_Twin_x__by_kurohime2
Хеиз и Сайкрел, братята Хелиш
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Портите Empty Re: Портите

Писане  Angelique Нед Фев 21, 2016 10:08 pm

Да съм спокойна? Как когато нищо не ти се казва? Колкото ми беше интересно непознатото, толкова и ме плашеше. Сякаш имах изкривено виждане за нещата. И чакай, божествено? Моля? Какви ми ти божествени и небожествени неща? Май беше крайно време да го питам за такивата ми ти неща. Какво да се прави, за хора като мен имаше само един бог и той беше онзи на който служим. Наречете ме, както искате, но така поддържаха дисциплината и бяха сигурни, че ще ги боготворим.
В момента, в който чух писъка за помощ погледнах към Арсение, който изглеждаше все така спокоен. Как може да е спокоен, когато някой вика. Това беше абсурдно. Тоя сърце нямаше ли? Явно не, защото беше изпечен мошеник. Пък аз бях наивна, задето отидох с него на по "питие".
Когато той спря за малко да мина през него, не че беше възможно. Погледнах го с интерес и тогава отново всичко се разпадна. Кълна се, ако след месец с него почна да чувам гласове в главата си и да си пея песнички от сорта на "Грохот в полунощ, ще дойдеш ли да си поиграем, можеш да се скриеш, но ако избягаш ще те намеря, ще дойда и ще те намеря." ще съм направо спечелила от лотарията. В най-лошия случай ще си говоря сама докато бленувам за него. Бррр, не, това е прекалено. И за разлика от това място се появи силна светлина. Притворих очи и ги прикрих с ръка, но преди да съм направила нещо повече Арсение ме дръпна и .. хоп ... вече не бяхме на онова страшно място. Издишах дълго въздуха в дробовете си, които дори не знаех, че съм задържала. Погледнах го и на тази светлина сякаш малки светлинки имаше в очите му, което само ме накара да извърна поглед и да го пусна притеснено.
Огледах се. Порта? Поредното непознато място за мен. Огледах го по внимателно и забелязах, че има двама индивиди дето го пазеха. Изтръпнах. Не ми изглеждаха надеждни. Всъщност ми изглеждаха плашещи, макар че бях сигурна, че за разлика от тях този до мен беше по-опасен.
Първо измерих с поглед този с шапката. Странно облекло, странен поглед, целият странен. Нямаше какво повече да му гледам. После преместих погледа си към другия. Тоя изглеждаше още по-странен. Ама какви хора само познаваше Арсение и за пръв път се почувствах най-нормалната в компанията. Хубаво беше да си обикновен. Кара те да си мислиш, че си най-големия глупак и заради тази ти глупост няма, какво да те докопа.
Изведнъж тия започнаха да се приближават, а аз се приближих до Арсение. Срам, не срам живота си ми беше още важен. Мисля да ритна камбаната едва като навърша двадесет.
-Арсение, познаваш ли ги?
Angelique
Angelique

Posts : 436
Join date : 14.02.2016
Age : 29

Данни на Героя
Име и Фамилия: Анджелик Кетола
Раса: Укой
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой85421055
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Портите Empty Re: Портите

Писане  Aoi Пон Фев 22, 2016 12:34 am

Познаваше ги и още как. Просто не помнеше защо ги бе пощадил. Имаше нещо, но какво ли беше то?
Сайкрел, мъжът с червено, с един скок бе до Арсение, опрял нож в корема му.
- Виж ти, виж ти какво довлече ормът. – Засмя се той. – К‘во искаш?
- Свали острието. – студено нареди Хеиз. – Не знам дали знаеш, че ще те убие при първа възможност, Сайкрел.
- Иска ми се това копеле да се опита – засмя се той.
- След като приключите с комедийното си представление, отворете портите – спокойно нареди Арсение. – Мисля, обаче, че трябва да измислите нов репертоар. Този театър вече съм го гледал. Глупави ли сте? Бавноразвиващи ли сте?
Хейз погледна Арсение в очите. Ако можеше да го убие, отдавна да беше го направил.
- Влизай, Арсение.

(Анастасия, отговори >>>тук<<<)
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Портите Empty Re: Портите

Писане  Питър Куйл Сря Юни 15, 2016 10:42 am

Тъмнина... Навсякъде около него беше тъмно. Не виждаше нищо. Все едно беше затворил очите си, но той знаеше, че не е. Чуваше звуците.. гласовете. Опитваше се да разбере от къде идват и изведнъж нещо се появи пред погледа му. Беше лъскаво острие на катана. Опита се да го избегне, но тогава екрана пред очите му се превърна в червен. Усещаше парещата болка на лицето си, кръвта беше топла и се стичаше, като му пречеше да вижда. Може би това беше момента, в който той осъзна, че сънува отново този кошмар. Отвори рязко очи и се озова в храма. Вдиша и издиша дълбоко. Беше адски студено и мрачно. Ръцете му преминаха по тялото му, като го прегърнаха и леко го разтъркаха. Наистина тук беше адски студено. Зед беше заспал след тренировка и дори не си направи труда да си облече нещо. Беше чисто гол и това беше грешка. Освен това от кошмара му беше избила пот и щеше да е странно злобен тип, като него да се разхожда и да киха насам-натам. Изправи се от леглото и се огледа. Стаята му беше мрачна.. точно, като настроението му. Сега имаше нужда от едно нещо. Това, заради което беше избрал този храм. Щом закрачи излезе от храма и се озова в една горичка, която се намираше зад него. Крачеше гол и невъоръжен. След около три минути ходене го видя. Имаше малък извор, в който той можеше да се отпусне и да помисли. Потопи се в топлата вода и температурата на тялото му се издигна до нормална. Отпусна се и затвори очи. Опитваше се да измисли какво да прави. На къде да отиде. Отпуснат и релаксиращ във водата чу глас. Нещо в главата му, сякаш му казваше на къде да ходи "Север". Отвори очи, но там нямаше никого. Огледа се. Беше сам. Само той и птиците, които пееха по дърветата. Тогава го чу. Беше глас, който му го каза "Дракдал"! Отвори рязко очи и се изправи. Ръката му беше свита в юмрук и ако имаше някой наоколо можеше да се наслади на прекрасното тяло на нинджата, но това не би го притеснило. Някаква злобна усмивка се появи на лицето му, което накара белега да изглежда още по-грозно. Тогава чу звук от храстите и два шурикена полетяха на там. Чакай.. Шурикени? Къде ги беше държал? Зарежи.. нинджа работи. Краката му започнаха да се движат, а от храста потече червена локва. Беше кръв от заека, който го беше стреснал. Заслужаваше си го. Никой не се промъкваше зад него. Щом се върна в храма покри тялото си с облеклото си. Нямаше и частица от него, което да се вижда. Целият беше покрит в черно-червено, а лицето му се криеше зад маската, която беше по-грозна и от него самият, но нали трябва да всява ужас. Скри остриетата си, който криеше на ръцете си и просто тръгна на там. Леко приклекна и отлетя, като всяка една нинджа. Скоростта му беше ненормална за обикновен човек, но всички знаем, че той не е. Бягаше по онзи начин с ръце изпънати до тялото му, а той приведен напред. Сеш се.. Наруто Стил. Тичаше на север из гората. Не искаше да излиза на пътя защото можеше да срещне хора, а той мразеше хората... Спря само един път, за да пие вода и продължи. Все още не знаеше защо отива там и какво се случи с него, но знаеше че нещо го влече натам. След няколко часа тичане и много кратки почивки Зед стоеше на един клон на дърво близко до входа. Знаеше, че ще е трудно да се промъкне, а тези двама "педало изглеждащи" момчета сякаш нямаха намерение да пускат хора, като Зед. Явно имаше нужда да опита нещо. Дали щеше да успее да се промъкне или трябваше просто да измисли някакъв план. Огледа се. Можеше да използва Чи, за да промени облика си, но едва ли това беше възможно. Можеше да прикрие присъствието си. Затвори очи. Ръката му се озова пред лицете. Три от пръстите му се свиха - палец, безимен и кутре, а средният и показалеца бяха изпънати точно пред носът му. Пое си въздух и се опита да прикрие присъствието си, но... явно не беше осъзнал, колко енергия беше използвал. Отвори очи и видя как света се върти. Тялото му олекна и той полетя надолу, като се приземи на земята и изгуби съзнание прикрит от сянката на дървото. Опита се да изпсува, но нямаше сили дори за това и просто.. черен екран..
Питър Куйл
Питър Куйл

Posts : 6
Join date : 14.06.2016

Данни на Героя
Име и Фамилия: Зедариан "Зед" Куйл
Раса: Сенчест Войн
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой3250
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Портите Empty Re: Портите

Писане  Aoi Чет Юни 16, 2016 7:03 pm

Както се предполага повечето неща във Вселената се случват по следния начин:
1. Винаги има човек, който изпада в безсъзнание при сблъсък в земята;
2. Винаги има кой да се „пръкне“, за да върне в съзнание човека;
3. Не винаги връщането в съзнание е приятно;
4. Връщайки се в тази Вселена, човекът все още не е наясно какво се случва;
5. Намерилият винаги иска да го предаде на господаря си, ако това не се окаже баш шефа.
Случаят на Зедариан не представляваше нещо по-различно. Върнаха го в съзнание по най-неприятния начин – не с ритник, обут в кубинка, в ребрата, а с два такива. Дойдоха едновременно от двете страни на мъжа. Трупът му се изви в парабола и много бързо се просна отново на земята.
- Гледай ти, гледай ти… - започна единия.
- Какво си имаме тук – продължи другия.
- Какво смяташ, че е това, Хейз?
- Нямам представа Сайкрел. Предполагам свиня?
- Много си остроумен.
- Разбира се. Е, как…
- …мисля да постъпя?
- Според мен трябва…
- …да го заведем при Дан – изсмя се Сайкрел.
- Ще го хареса!
Двамата мъже не дадоха никакъв шанс на Зедариан да реагира. Хванаха го под мишниците и го повлякоха на някъде.


(Зедариан, отговори >тук<. Опиши мислите си, както и това, което виждаш. Съветвам те да не се въпротивляваш. Бъди мъдър.)
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Портите Empty Re: Портите

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите