Паркът на Града

3 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Паркът на Града - Page 2 Empty Паркът на Града

Писане  Aoi Пет Фев 12, 2016 12:47 pm

First topic message reminder :

Паркът беше малък, но добре поддържан. Имаше няколко пейки, които бяха разположени под дърветата. Тук жителите на Тандор идваха, за да си отдъхнат от тежката работа.
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down


Паркът на Града - Page 2 Empty Re: Паркът на Града

Писане  Aoi Съб Юни 04, 2016 12:37 pm

По дяволите! Този не можеше да бъде уцелен толкова лесно. Не стига, че представляваше някакво забулено чудовище, хлъзгаво като змиорка, ами и бе нагъл до безобразие. Обаче, какво ли се криеше под тези дрипи? Хм…
- Чакай малко! Ти си този, който се е забулил под всичките тези черни парцали. Да не си мислиш, че си ярък като фар, че да те види лесно човек!
Мозъкът й защрака. По природа си беше конфликтна личност и оооо да, сега щеше да стане страшно. Момичето изпусна бутилката и докато очите на всички проследяваха нейното падане, ловка като лисица се мушна напред и изрита Саджир между краката. Видно отрезвена изтупа ръцете си, докато го наблюдаваше зорко. Да, може да обичаше да пие и да искаше да пие, но хората не трябваше да я подценяват в нито едно от петте й състояния.
- Съжалявам, здрачнико, но едно просто извинение щеше да ме отведе по пътя ми към кръчмата, а не теб по пътя към строполяването на земята.
Момичето го прескочи, щракна с пръсти и двамата, компания на Саджир, побързаха да се разотидат. Тя погледна тъжно към бутилката, пръсната на парчета.
- Стореното е сторено – рече твърдо тя и подаде ръка на странния здрачник, за да му помогне да се изправи. Предприемеше ли действие, което да не й се понрави, този път по-здраво щеше да го изрита.
- Гледай сега, чисто и просто, ти си виновния в ситуацията, ама понеже аз съм човек-ларж, те каня да заровим стрелата и да изпием по едно-две в селската кръчма.
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Паркът на Града - Page 2 Empty Re: Паркът на Града

Писане  SAROMON Нед Юни 05, 2016 4:30 pm

Пиянският поглед се превърна в миловиден. Може би има някакъв мозък и интелект, зад алкохолизираната завеса.
Протегнах ръката си и я хванах. Двете ни ръце, потни и мръсни се допряха и усетих здравият й захват.
-Ще се радвам ако мога да се измия някъде.- Започнах.- Какво предлагат в кръчмата? Има ли нещо по-силничко? Името ми е Саджир.- Леко се поклоних с глава, за да запазя някакво приличие.
Пияната ме погледна, издаде една звучна оригня и ме подкани да тръгна с нея.
SAROMON
SAROMON

Posts : 20
Join date : 17.04.2016
Age : 35

Данни на Героя
Име и Фамилия: Саджир Багатурион
Раса: Страйкър
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой18357
СпътникСпътник1110

Върнете се в началото Go down

Паркът на Града - Page 2 Empty Re: Паркът на Града

Писане  Aoi Чет Юни 09, 2016 10:08 pm

- Гледай сега - започна весело тя, - може да се измиеш във вкъщи. Не е много далеч.
Момичето плесна с ръце, видно развеселено. Хей, голяма работа беше алкохолът, от мен да знаете.
Водеше Саджир през парка и си тананикаше някаква песен. По едно време се сети да добави:
- Аз съм Мелтек Башша. Занимавам се с билкарство и знахарство. Такива яки отвари правя, че ще ти се завие свят - и буквално и преносно. Мотото ми е "стрък конотрън и си в блажен сън". Ами ти, Саджир някой си, наемник ли си? Знаеш ли ка ше имам нужда от човек, който да движи някои мои работи. - засмя се тя. - Хайде, стъпи куц, че кръчмата нема да ни чака да идем да я видим. Оня педераст ще затвори, па и ти обещах да се изкъпеш.
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Паркът на Града - Page 2 Empty Re: Паркът на Града

Писане  SAROMON Пет Юни 10, 2016 3:39 pm

-Добре, пием по едно-две-три и после баня, а на въпросът ти за това дали съм наемник- зависи за какво става дума и колко и какво ще ми се заплати. Така и така си търся работа.
Звездите в небето започнаха да блестят още по-силно, а там, където до преди малко имаше слънце, небето бе леко по-светло. Нощта настъпи и реших да си покажа лицето.
На излизане от парка махнах качулката си и усетих лекият прохладен нощен ветрец, който ме освежи.
"Значи ще се пие..."- казах си на ум и пристъпихме по павираната уличката, която излизаше от парка.
SAROMON
SAROMON

Posts : 20
Join date : 17.04.2016
Age : 35

Данни на Героя
Име и Фамилия: Саджир Багатурион
Раса: Страйкър
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой18357
СпътникСпътник1110

Върнете се в началото Go down

Паркът на Града - Page 2 Empty Re: Паркът на Града

Писане  Aoi Нед Юни 12, 2016 12:22 pm

Мелтек хвърли един поглед на лицето му. Сякаш не беше лошо, ама това, което й харесва беше, че тези гадове въпреки всичко си сваляха парцалите. Никога до сега не беше виждала лицето на здрачник, не че не бе имала възможности, но това не я интересуваше особено - трупът си е труп - с или без лице.
- Смяташ ли да поостанеш из Тандор - подхвана го тя? - Може и да ми се наложи да позлвам услугите ти. Подразбирам, че си от онези здрачници, които са непряко подчинени на Ермол, ако ме разбираш.

/Саджир, отговори >>тук<<. Опиши как сте стигнали, какво виждаш, какво си поръчваш и т.н./
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Паркът на Града - Page 2 Empty Re: Паркът на Града

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите