Улици, Пътища и Пътечки

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Улици, Пътища и Пътечки - Page 2 Empty Улици, Пътища и Пътечки

Писане  Aoi Пет Фев 12, 2016 8:04 pm

First topic message reminder :

По улиците крачеха сравнително малък брой хора. По което и да е време на деня, човек можеше да се размине с някого.
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down


Улици, Пътища и Пътечки - Page 2 Empty Re: Улици, Пътища и Пътечки

Писане  Grey Вто Фев 23, 2016 2:06 am

Прималя ми. Не, не, точно това не ми трябваше сега - да припадна до две мъртви момичета. Ах, как ми се ще сега да съм ги сънувала! Въпреки годините си на работа с пияни отрепки, мизерници и пълни свине, аз бях леко страхливо момиче, което преодолява страха си в най-неправилните ситуации - като сега, например!
Окопитих се и се огледах наоколо - малкото коте беше избягало като че някой току що му беше подарил билет за най-далечната дестинация. Не се чуваше нищо. Тръгнах на заден ход да се връщам обратно и така се надрах още повече. Но не исках да откъсвам поглед от там, имах чувството, че ако си обърна нещо или някой ще хване и мен и ще ми причини същото нещо.
-Мамка му. - прошепнах сама на себе си и в същият момент останах учудена от езика си. В този момент от шубрака нещо мръдна. Дали от страх, дали от предчувствие, но бях сигурна, че това не е друго малко коте, нито пък вятър.
-Мамка му.
Забързах крачка, но все още не се чувствах достатъчно далеч, че да се обърна и да тръгна по пътя си.
Grey
Grey

Posts : 8
Join date : 19.02.2016

Данни на Героя
Име и Фамилия: Вера Грей
Раса: Жрец
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой0172
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Улици, Пътища и Пътечки - Page 2 Empty Re: Улици, Пътища и Пътечки

Писане  Aoi Вто Фев 23, 2016 2:17 am

Излязва вече на пътя Вера тичаше уплашена. По едно време, останала без дъх, просто намали темпото на бързо ходене. Посмя да се обърна назад. Беше толкова далеч, а и същевременно така близо.
Блъсна се. По дяволите! Блъсна се в някого. Две ръце се обвиха около раменете й. Мъжът бе висок, не много слаб, с плочки на корема. Как видя, че е с плочи ли? Беше облечен с черен панталон и нещо като черн жилетка (в тъмното не можеше много да се различи), с дълги ръкави и изрязана над коремната област. Косата му също беше черна Притежаваше онова противно присъствие на Диментор.
- Внимавай къде ходиш! – скастри я той със студен тон. – И гледай повече напред, отколкото назад.
Аамон усети страха й. Миришеше страхотно. Вкусно. Невероятно. Не беше дошъл за това сега. О, по дяволите, душата й беше толкова апетитна! Не!
- Следващият път можеш да се блъснеш в някой кръвожаден тъпак - така си и беше. – А сега се извини и върви по пътя си.
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Улици, Пътища и Пътечки - Page 2 Empty Re: Улици, Пътища и Пътечки

Писане  Grey Вто Фев 23, 2016 2:39 am

Блъснах се. И беше твърдо и заболя, и съм сигурна, че ако не беше човек а стена, щях толкова да съм си ожулила носът, че щеше да ми остане белег до живот.
- Внимавай къде ходиш! И гледай повече напред, отколкото назад.
Студен глас, който ме прониза в мозъка на костите ми. Чудесно, не стига че видях два трупа преди малко, а сега се блъскам и в непознати. Които може и да са убийци.
-Съжалявам, аз... - казах го в същия момент, в който той ми казваше да се извиня, така че думите ни се сляха, и не мисля че той чу какво казвам. За сметка на това аз се ядосах.
-Я не ми казвай какво да правя! - повиших леко глас. Да, днес доста учудвах себе си, което никога не е на добре.
-
Grey
Grey

Posts : 8
Join date : 19.02.2016

Данни на Героя
Име и Фамилия: Вера Грей
Раса: Жрец
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой0172
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Улици, Пътища и Пътечки - Page 2 Empty Re: Улици, Пътища и Пътечки

Писане  Aoi Вто Фев 23, 2016 8:47 pm

Аамон я погледна право в очите. Имаше ли право да я изяде? Разбира се. Вера започна да се чувства странно. Прималяваше й, сякаш виждаше душата й как се изплъзва през ноздрите й. Нямаше повече въздух в дробовете. Строполи се на колене. Не можеше да откъсне очи от чернокосия мъж.
- Може да сме Благопомазани и двамата – започна той с досада, - но една необразована и неспособна жрица не може да ми държи тон. – Той се наведе и погледна издъхващата Вера право в очите. – Аз съм естественият ти кошмар и видиш ли ме отново, по-добре не ме гледай в очите.
И Вера бе освободена от влиянието му, но твърде немощна, за да се изправи.Последното, което видя преди да загуби съзнание, бяха идеално лъснатите му черни обувки.

***

Вера чувстваше, че някой се опитва да говори с нея. Разтърсваше я.
- Хайде, Вера, ела на себе си – крещеше Елена! – По дяволите, Вера!
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Улици, Пътища и Пътечки - Page 2 Empty Re: Улици, Пътища и Пътечки

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите