Стаята на Анджелик Кетола (укой)

3 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Стаята на Анджелик Кетола (укой) - Page 3 Empty Стаята на Анджелик Кетола (укой)

Писане  Aoi Сря Апр 06, 2016 5:14 pm

First topic message reminder :

Голямата стая бе приспособена за нуждите само на един човек. Преобладаваха тъмните цветове - черно, сиво и мръсно бяло. По стените липсваха картини, а малката тераса гледаше право към градината. Банята бе просторна с мраморна вана, в която можеха да се съберат поне двама човека.

Стаята на Анджелик Кетола (укой) - Page 3 2079385-bigthumbnail
Анджелик Кетола
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down


Стаята на Анджелик Кетола (укой) - Page 3 Empty Re: Стаята на Анджелик Кетола (укой)

Писане  Aoi Сря Май 18, 2016 5:14 pm

- Ще ми бъдеш само и единствено от полза, ако си стегнеш нерешителния гъз и решиш да оцеляваш в този свят, в който си се родила.
Ерсение бе изключително наблюдателен. Заключваше какъв е човекът от десет приказки с него, както и следене на невербалното му поведение. В действителност всичко, което правеше и думаше, говореше повече отколкото повечето си мислеха.
- Кой те присъживи?
Тодерас силно се интересуваше от това, тъй като имаше граници, които никога нямаше да пристъпи – както за себе си, така и за укоя си.
- Смятам да те оставя при моя укой. Тя е отвратителна кучка, но ще те обучи добре. Промяната започва от главата, Анастасия – Ерсение се приближи и я чукна с показалец по челото. – Ако не си в състояние да се промениш и да се превърнеш в това, в което Вселената ти предлага, тогава ми кажи още сега и ще се погрижа нито брат ми, нито Доминик, нито който и да е да не може да те върне от мъртвите. Такава е Вселената – убий или бъди убит. Стягай багажа, ако имаш такъв. Тръгваме след като Принца се върне.
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Стаята на Анджелик Кетола (укой) - Page 3 Empty Re: Стаята на Анджелик Кетола (укой)

Писане  Angelique Сря Май 18, 2016 9:55 pm

Търпението и способността да приемаш беше нещо, в което Анджелик беше станала специалист. Беше се научила да приема, да преглъща до последно, но понякога ... само понякога се срещаше създание като Ерсение, което я караше да иска да забие кама в красивата му главица. Да поиска да извие врата му. Да го поиска мъртъв и на дъното на бездънно море. Нямаше шанс да изтърпи точно нещо. Едно беше принца, едно беше брат му. Дори боговете бяха за предпочитане пред него. Проклет кучи син.
-Доминик извика жреца, колкото до името на въпросното лице. - за момент се замисли. За нея си беше като вчера, затова не беше много трудно да се върне в стаята на принца, където едва се мърдаше, когато я присъживиха. Бавно разговора на Доминик и онзи човек започна да се възпроизвежда. Начина на държание, ледения поглед. Начина по който принца избърса кръвта от ръцете му и накрая ... името. - Изанаги.
След поредната му лекция Анджи стисна ръката си в юмрук и усети как венците започва да я болят от стискане. Искаше да се стегне? Искаше да се промени? Може би просто искаше да се превърне в онова създание, което ненавиждаше - майка си. Защото колкото и да не искаше всеки път когато погледне в огледалото виждаше нейното лице.
-Ще ме убиеш? - попита, но по-скоро не искаше да чуе отговора. Знаеше, какъв е, но бавна усмивка се изписа на лицето и. - Какво стана с ... очаква те участ по-лоша и от смъртта? Ще ти се ще да си мъртва или неща от този род? Заради човек като теб съм такава. Пречупи ме, вместо да се науча да използвам силите си, той се постара да ме научи да забравя, че съм човек, че имам име и цел, призвание. Години наред бях слуга и нищо повече. Искаш да се променя. Ще стане, но не и на секундата. Искаш да се стегна, тогава ми дай време.
Спря и се дръпна от него. Не искаше да се близо до такова нещо като него. Не искаше и няма.
-Истината, Ерсение, е се държа мило, усмихвам се, правя се на идиот, защото това са ми забивали в главата в продължение на години. Слугите нямат право на мнение, мисли, мечти, но това което постигат господарите накрая е само ненавистта на хора, които имат само една цел - да го видят забучен на кол. И ако брат ти е убил моя, тогава съжалявам, че не бях аз самата, и че толкова тънко се е отървал. - Анджи извърна поглед и чак сега усети как перфектната маска на невинно и миличко създание започна да се пропуква под присъствието на този мъж. И разбра, че казва неща, които дори пред себе си не искаше признае. Може би защото ако разбере някои, какво наистина чувства просто ще я продадат. Точно както преди 9 години когато майка и си проправи път към главата и и разбра каква е всъщност. - Заради него намразих всички мъже до дъното на душата си. И все път когато някои ме доближи, под усмивката и неразбиращия поглед се крие желание да го даря с внимание като му излея разтопено желязо на главата и колкото и странно да звучи. Единствено с брат ти не е така.
Angelique
Angelique

Posts : 436
Join date : 14.02.2016
Age : 29

Данни на Героя
Име и Фамилия: Анджелик Кетола
Раса: Укой
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой85421055
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Стаята на Анджелик Кетола (укой) - Page 3 Empty Re: Стаята на Анджелик Кетола (укой)

Писане  Aoi Пон Май 23, 2016 8:28 am

- Изанаги… Изанагиии…. Тоя е боклук – засмя се Ерсение.
Мъжът започна да се върти нетърпеливо като малко коте в ръцете на дете. Изобщо не го интересуваше това, което този Укой имаше да му каже. Те бяха нисшата раса, най-вероятно една от най-непотребните, разбира се, ако не брояхме Дименторите. По някога се чудеше защо са създадени, но всички бяха нисши създания сравнение с тях.
- Винаги съм смятал, че това е проява на лош вкус от негова страна… - заговори на себе си Ерсение. – Ама то с луди хора не може да се разбереше…
Застана до прозореца и макар и не търпеливо изчака Анджелик да приключи с обяснението… за каквото и да говореше там – роби, господари, отдавна забранени практики, Арсение. Къде се беше дянала Лили?
- Нарежданията се променят. Тръгваме още сега. Ще те намеря в Аудуин Пар.
Без да обяснява нищо повече на укоя се дематериализира в нищото.

(Анджелик, отговори тук. Свободна игра.)
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Стаята на Анджелик Кетола (укой) - Page 3 Empty Re: Стаята на Анджелик Кетола (укой)

Писане  Питър Куйл Нед Авг 07, 2016 8:42 pm

Бялата коса на Зед го караше да изглежда доста по-възрастен от реалните му години. Всички бяха прави. Той беше отраснал затворен в един храм и не знаеше нищо за вселената и като цяло не знаеше нищо за никого. Той беше просто един сирак, който е отгледан в нищото.. в храм скрит в горите. Сега биваше влачен към някаква стая и не се съпротивляваше. Просто усещаше натиска, който получи върху тялото си само от едно докосване. Всичката му физическа подготовка не му помогна. Сега имаше нужда от това да остане сам и щом се озова в стаята, в която трябваше да го отведат бавно погледна към типовете, който сега го влачеха. Гледаше ги през рамо и се усмихна. И той не знаеше кое накара тази кривина да се появи на лицето му, но някак си нямаше намерение да стой тук и да бездейства. Чакаше момента, в който щяха да затворят вратата и щеше да се опита да постигне невъзможното. Погледна надолу и видя сянката си. Опита се да се концентрира и да я накара да му отговори защо го е довела тук. Защо вътрешният му глас го водеше насам. Бавно се отпусна на пода и сви кратата си. Щеше да прави нещо, което не беше правил от години. Медитация. Искаше да се концентрира. Затвори очи и в главата му се появяваха откъси от спомени. Убийства, бебешки плач, учителя му. Виждаше как убива хора със собствените си ръце и времето прекарано в самота го накара да не изпитва нищо от това, което беше направил. Накрая просто се озова в друг свят. Виждаше огромното синьо небе и стоеше върху езеро. Нямаше бряг. Просто беше стъпил върху водата. Срещу него нещо черно започна да се издига от водата и накрая го видя. Това беше той, но косата му не беше бяла а черна. Очите му.. светло сини на цвят гледаха право в него:
-Кой си ти?
-Аз съм ти! - нямаше смисъл да задава този въпрос. Знаеше, че това е той, но просто... частица от него, което не познаваше:
-Какво искаш от мен? - сянката срещу него се изсмя и му отговори:
-Не е въпроса какво искам аз от теб, а обратното! Какво искаш ти от мен? - Зед замръзна. Не знаеше какво става. Просто стоеше и гледаше в отражението си:
-Нищо... - видя любопитният му поглед. Точно, когато устните му се отвориха и беше готов да изрече нещо медитацията му беше прекъсната. Очите му се отвориха и той видя книгата, която стоеше до него. Усети парещата болка в главата си и разбра, че четивото беше хвърлено по него. Ръката му се протегна и я хвана. Дори не погледна корицата. Просто я отвори и започна да чете. Не искаше да се разсейва, а другото което знаеше е, че в другият свят.. в измерението, което се намираше в собствената му глава отговора, който искаше да даде беше "Искам да си спомня", но дори самият той не знаеше какво.. искаше да събере пъзела от всички спомени и явно ако прочетеше историята на света, в който живееше щеше да научи и нещо за себе си. Беше застанал на пода съсредоточен над мисията си и четеше... но не виждаше нищо интересно..
Питър Куйл
Питър Куйл

Posts : 6
Join date : 14.06.2016

Данни на Героя
Име и Фамилия: Зедариан "Зед" Куйл
Раса: Сенчест Войн
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой3250
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Стаята на Анджелик Кетола (укой) - Page 3 Empty Re: Стаята на Анджелик Кетола (укой)

Писане  Aoi Пон Окт 03, 2016 5:28 pm

Времето не минаваше или течеше с бясна скорост. Възможно бе в тази стая да бяха изминали два месеца или само две минути. Но какво бе времето в действителност? Поток от събития, които се случваха някъде? Сложна последователност от магии и заклинания на някой вещер? Защо бе измислено и от кого?
Стомахът на Зед вече каркореше. Кога бе слагал нещо в устата си за последно, но вместо да се удаде на глада, видения и илюзии започнаха да заливат будното му съзнание. В моментът, в който я зърна, вече знаеше, че трябва да я намери.


(Зед, искам да прочетеш всичко станало в тази стая. Това са виденията, които те заливат. Реагирай на всяко едно от тях. Защо трябва да намериш момичето?)
Aoi
Aoi
Admin

Posts : 3026
Join date : 07.07.2010

Данни на Героя
Име и Фамилия:
Раса:
Сила:
СилаАтакаАтакаЗащитаЗащитаМагияМагияКъсметКъсмет
ГеройГерой
СпътникСпътник

Върнете се в началото Go down

Стаята на Анджелик Кетола (укой) - Page 3 Empty Re: Стаята на Анджелик Кетола (укой)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите